Maskoti Kamaráti z Trinity

UNIKÁTNY KONCEPT TVORENÝ S LÁSKOU

V Trinity Hotels & Resorts sme vytvorili jedinečný koncept pre rodiny s deťmi, ktorého maskotmi sú Kamaráti z Trinity- Čľupko, Vlnka, Kopko, Svetluška, Skalko, Ozvenka a, samozrejme, ich kamarátka Nitka, ktorá ich sprevádza na všetkých koncertoch. Naši maskoti sú zároveň hudobnou a tanečnou skupinou.

Postavičky Kamarátov z Trinity nerozprávajú, čo podporuje detskú predstavivosť. Komunikácia gestami je deťom blízka, je hravá a ľahko zrozumiteľná a práve vďaka nej si ich obľúbia aj naši najmenší hostia.

Práve preto s nimi na koncerty chodí aj ich kamarátka Nitka, ktorá je ich hlavným rečníkom. Tá koncerty vedie, vysvetľuje tanečné kroky a aktívne zapája deti do interaktívnemu zážitku z koncertu. Dáva tak deťom možnosť byť na chvíľu súčasťou koncertu – tancovať ako Kamaráti.


Nie sú to len veselé postavičky. Každý z nich má svoj jedinečný príbeh, svoje povolanie. Kopko je kuchár, Svetluška influencerka, Čľupko plavčík, Vlnka učiteľka, Skalko je horský sprievodca a Ozvenka speváčka. V novom koncepte leta sme tomu prispôsobili aj aktivity. Každý deň v týždni sme venovali jednému z našich maskotov a v tento deň sme pre deti vymysleli množstvo zábavných aktivít inšpirovaných práve povolaniami maskotov. Či už je to spevácka súťaž, kreatívne dielne, spoločné varenie a podobne.

Detičky sa nielen zabávajú, ale aj učia novým zručnostiam a rozširujú si svoje obzory. Pri spoločných aktivitách sa veľmi rýchlo stanú ich najlepšími kamarátmi. Deti potom nechodia do nejakého nudného hotela, ale chodia do Skalkovho, Kopkovho alebo Čľupkovho domčeka.

ČĽUPKO A VLNKA

Senec je domovom Čľupka a Vlnky. Čľupko je vodník z nášho Seneckého jazera a Vlnka je krásna morská panna. Čľupko sa však chce stať plavčíkom a z Vlnky bude jedného dňa učiteľka. Modernými povolaniami sme ich tak viac priblížili súčasným deťom, aby si k nim ľahšie našli cestu. Čľupko deti učí pravidlá prvej pomoci a rôzne finty v bazéne, zatiaľ čo Vlnka mení klasickú nudnú školu na zaujímavú a plnú zábavy.

Čľupko a Vlnka vás sprevádzajú celým pobytom v hoteli. Stretnúť ich môžete pri večeri aj na raňajkách, kde sa im deti s nadšením chvália, že spapali ovocie aj zeleninku. Večer spolu zažijú minidiskotéku a počas dňa zábavné aktivity v rámci animácií. Na pamiatku vždy dostanú omaľovánku či knižku s príbehom maskotov. Na bare majú tiež vlastný špeciálny džús, ktorým sa deti môžu osviežiť a, samozrejme, nemôže chýbať ani rozlúčka s nimi počas odchodových dní.

KONCERTY KAMARÁTOV Z TRINITY

V Senci však môžete stretnúť aj ostatných kamarátov. Tí sa totiž vo svojich domčekoch pravidelne navštevujú a usporadúvajú nezabudnuteľné koncerty. Šiesti maskoti na pódiu, originálne pesničky, ľahké a hravé choreografie, ktoré rozhýbu aj najmenších. Ich interaktívne koncerty môžete zažiť na väčšine pobytov a počas celého leta. Spolu už vydali tri albumy, majú vlastné tričká, vankúšiky, nápoje a množstvo ďalších praktických darčekov.

Vďaka tomu sa s nimi detičky tak celkom nelúčia ani po odchode z hotela. Pozrieť si videá či spievať si pesničky so svojimi kamarátmi môžu totiž kdekoľvek. Zážitky s Kamarátmi z Trinity si navyše tiež môžu pripomínať niektorým z predmetov z ich merchu.