WCT bar a bowling

POSEDENIE S VÝHĽADOM NA JAZERO

Vychutnajte si skvelú kávu v príjemnom prostredí s výhľadom na Slnečné jazerá. Náš Wine, Coffee & Tea bar ponúka neopakovateľnú atmosféru. Naservírujeme vám tu nielen tú najlepšiu kávu a čaj, ale vybrať si môžete aj z našej širokej ponuky vín, rumov, piva či iných nápojov. V lete sa môžete osviežiť pri miešaných nápojoch či nealkoholických limonádach.


Otváracia doba: 08:00 do 24:00. 

SÚKROMNÝ PRENÁJOM

Bar má kapacitu až 140 osôb a jeho súčasťou je aj tanečný parket, ktorý robí z tohto priestoru ideálne miesto na večernú zábavu. V priestoroch Wine, Coffee & Tea baru je možné umiestniť aj DJ-a, fotokútik a iné aktivity podľa potreby. Bar má vlastnú terasu s prístupom do hotelového areálu. Je tak ideálnym priestorom na rôzne posedenia či oslavy. 

Pre menšie skupiny ponúkame tiež možnosť rezervácie oddelených salónikov PRIVATE 1 a PRIVATE 2, ktoré je možné oddeliť pohyblivou sklenenou stenou od zvyšku baru. Tieto salóniky majú kapacitu 40 osôb a majú súkromný prístup na vonkajšiu terasu. Vďaka veľkej obrazovke si tu môžete s priateľmi vychutnať aj prenos svojho obľúbeného zápasu.

BOWLING BAR

Súčasťou baru sú dve bowlingové dráhy, ktoré sú od zvyšku baru oddelené sklenenou stenou. Rezerváciu dráh je možné vytvoriť na hotelovej recepcii. V  bezprostrednej blízkosti sa nachádza Game Zone, ktorá je vybavená stolným futbalom, air-hockey a X-boxom ONE. Sú skvelé ako na samostatnú zábavu, tak na ozvláštnenie tradičnej oslavy s rodinou či priateľmi.

Aktuálny cenník prenajmu bowlingových  dráh