Detské oslavy

V Trinity Hotels & Resorst myslíme na deti do posledného detailu. Preto im radi pripravíme aj parádnu detskú oslavu, na mieru ušitú pre každé z nich. Majú svoju obľúbenú rozprávku? Naše priestory radi premeníme na nepoznanie od ich vysnívaného rozprávkového sveta. V prípade záujmu sa vám postaráme aj o animačný program plný zábavy aj s našimi maskotmi, Kamarátmi z Trinity.

OSLAVY V KULINÁRSKOM ŠTÚDIU FOODIE

Deti samy vedia, čo im chutí najviac. Nechajte ich pripraviť si vlastné občerstvenie na svoju oslavu. Samozrejme, pod vedením skúseného šéfkuchára a s pomocou našich maskotov. Vy si zatiaľ vychutnajte pohodu s priateľmi a rodinou, len pár metrov od detí.


(Pozri Foodie.)

OSLAVY V DETSKOM SVETE MINIME

MiniMe s rozlohou až 300m² je plné všetkého na čo si len deti zmyslia. Dvojposchodová preliezačka, šmýkačka, bazén s guličkami či pretekárske motorky a k tomu narodeninová torta s maskotom v Art Clube, to je sen každého dieťaťa.

OSLAVY S MASKOTMI A ANIMÁTORMI

Nech si pre oslavu vyberiete akékoľvek miesto, môžete naň prizvať niektorého z našich maskotov. Alebo aj viacerých. Rovnako aj našich animátorov, ktorí sa s radosťou premenia na známe postavičky z rozprávok či vám pripravia pestrý program plný zábavy. V každom prípade sa vám postarajú o nezabudnuteľnú oslavu. Animácie, minidiskotéka alebo maľovanie na tvár je ako súčasť programu pre deti samozrejmosťou. Oslavy v Trinity Hotels sú vždy plné tých najkrajších detských emócií a zážitkov.