O nás

O HOTELI

Zažite prímorskú atmosféru aj na Slovensku. Hotel Senec je vďaka svojej polohe priamo na brehu Slnečných jazier ideálnou voľbou pre rodinnú dovolenku aj pracovné stretnutie. Hotel sa nachádza v tichej lokalite pri jazere. Pre všetkých hostí platí neobmedzený vstup do Aquaparku Senec.

Hotel Senec ponúka pohodlné ubytovanie v 80 izbách s celkovou kapacitou 206 osôb. Všetky izby sú klimatizované.

U nás nájdete jedno z najväčších a najmodernejších kongresových centier na Slovensku, ktoré môže v jednom momente využívať až 1000 osôb.

Hotel disponuje 300 parkovacími miestami priamo pred hotelom, prípadne pred Aquaparkom Senec (cca 50 metrov), ktoré tiež slúži aj pre našich hotelových hostí. Je tiež možné využiť 2 nabíjacie stanice pre elektromobily.

Svojou polohou približne 30 km od Bratislavy a 100 km od Viedne je Hotel Senec ideálnym miestom pre organizáciu menších, ale aj medzinárodných akcií. Pozitívom je tiež rýchla dostupnosť z diaľnice (do 5 minút).

SIEŤ TRINITY

Trinity Hotels & Resorts je sieť, ktorá v sebe spája rodinu a biznis. Naše hotely - Senec, Sitno a Atrium sú jedinečné práve svojim babyfriendly konceptom, ktorý myslí na rodiny s deťmi a všetky ich potreby. Vytvorili sme pre ne jedinečný koncept, ktorého maskotmi sú Kamaráti z Trinity. Na nich sa deti tešia. Nechodia do hotelov, ale do Kopkovho, Skalkovho alebo Čľupkovho domčeka. 

Rovnako silná je však aj naša orientácia na biznis. Každý z našich hotelov disponuje rozľahlou, moderne vybavenou kongresovou časťou. Vďaka internej eventovej agentúre pre vás pripravíme akékoľvek podujatie na mieru.

TRINITY KLUB

Zaregistrujte sa a využívajte jedinečné výhody nášho vernostného programu. Ihneď po registrácií máte nárok na zľavu na pobyt. Tá sa odvíja od výšky bodov, ktoré zároveň môžete využiť aj na služby a benefity. Výhody Trinity klubu je možné využiť v ktoromkoľvek z našich hotelov. Ako člen klubu získate medzi prvými informácie o spustení nových pobytových balíkov či o špeciálnych zľavách aby sme vám zaručili možnosť čo najlepšej ceny.