Reštaurácia Mirror

Reštaurácia Mirror je prispôsobená na stravovanie formou bohatých švédskych stolov a má kapacitu 76 osôb. Disponuje reštauračnou terasou s kapacitou až 80 osôb. Pri spojení A la carte reštaurácie, Mirror reštaurácie, Meeting reštaurácie a reštauračnej terasy je možné odstravovať až 300 osôb v rovnaký čas. Bufetové stoly vieme v prípade potreby pripraviť aj vo WCT bare, čím sa zvýši kapacita stravovania až na 400 osôb v jednom čase. Vďaka tomu vieme zaručiť plynulé podávanie jedál počas veľkých kongresov bez zdĺhavého čakania účastníkov.

Reštaurácia Mirror disponuje pestrou ponukou hlavných jedál, príloh, šalátov, dezertov a polievok. Zloženie jedálneho lístka pre Vašu firemnú akciu, konferenciu či kongres je možné pripraviť na mieru vrátane špecifických požiadaviek na vegetariánske či vegánske pokrmy, jedlá bez obsahu lepku, cukru či alergénov podľa individuálnych požiadaviek.

Tento priestor je možné využiť aj na večerné akcie s trvaním aj po konci otváracej doby. Na reštauračnej terase je možné okrem štandardných bufetov a rautov pripraviť aj netradičnejšie formy stravovania ako Barbeque a Live cooking. 

Kapacita reštaurácie: 76 - 300 miest 

Otváracia doba: 7:00 - 22:00