Kongresy

preview

NOVÉ KONGRESOVÉ CENTRUM HOTELA SENEC

Iba pol hodiny cesty autom z hlavného mesta do najväčších hotelových kongresových sál na Slovensku. Hotel SENEC je obľúbeným kongresovým hotelom, ktorý okrem unikátnych priestorov pre školenia, vyniká aj jedinečným areálom a súkromnou plážou priamo na Slnečných jazerách. Tešiť sa môžete na vynovenú najväčšiu kongresovú sálu, ktorá vzniká spojením dvoch sál K2+K3 s kapacitou až 650 osôb.

V našich kongresových priestoroch môžete takisto umiestniť predvádzacie vozidlo priamo do centra diania za účelom názornej prezentácie publiku.

KAPACITA HOTELA

  • Celková Kapacita: 206 lôžok, 2 poschodia a 80 izieb

  • Kapacita kongresových priestorov: až do 1000 osôb

  • Kapacita parkoviska: 300 miest

  • Kongresová sála K2 s kapacitou 200 osôb

  • Kongresová sála K3 s kapacitou 250 osôb

  • Spojená kongresová sála K2 + K3 s kapacitou 650 osôb

  • Kongresová sála K4 s kapacitou do 100 osôb

  • 2x školiaca miestnosť s kapacitou do 50 osôb

  • 7x školiaca miestnosť s kapacitou do 20 osôb


NAJVÄČŠIA HOTELOVÁ KONGRESOVÁ SÁLA NA SLOVENSKU 

Naša najväčšia kongresová sála má kapacitu až 650 osôb a je najväčšou hotelovou kongresovou sálou na Slovensku. Kongresová sála vzniká spojením 2 kongresových sál K2 + K3 s vlastnými banketovými zónami, kde je možné servírovať stravu od menších coffeebreakov až po večerné rauty. Priamo v sále sa nachádza aj plne vybavený bar, ktorý môže byť k dispozícií počas celého trvania akcie. Súčasťou sály je tiež terasa s krásnym výhľadom na Slnečné jazerá. Samostatné sociálne zariadenie je samozrejmosťou.

Všetky funkcionality miestnosti je možné ovládať pohodlne dotykovým panelom v stene alebo tabletom na diaľku z akéhokoľvek miesta v sále.

DOSTUPNOSŤ A TECHNICKÉ VYBAVENIE

Vďaka vonkajším dverám so šírkou 2 metre je možné v sále zaparkovať predvádzacie auto, vykladať techniku a iné nadrozmerné predmety priamo do sály. Strop s výškou 5 metrov taktiež dovoľuje stavbu väčších a rozmernejších pódií a konštrukcií pre akýkoľvek typ eventu. V sále sú zabudované 2 dataprojektory s vysúvacími plátnami a tiež stropné ozvučenie sály. Novinkou je aj ambientné osvetlenie, ktoré je možné prispôsobiť v širokej farebnej škále firemným farbám alebo téme danej akcie. V rámci prenájmu má klient k dispozícii rôzne druhy mikrofónov (dynamické, náhlavné, klopové), ktoré je možné zapínať a redukovať ich hlasitosť taktiež na diaľku prostredníctvom tabletu. 

DOPLNKOVÉ SLUŽBY

Hotel disponuje vlastným pódiom a tanečným parketom, ktoré je možné za poplatok využívať. Taktiež disponujeme našou internou eventovou s agentúrou TRINITY Boutique Events, ktorá vám navrhne a pripraví kompletnú výzdobu sály podľa vašich predstáv.


PÔDORYS KONGRESOVÉHO CENTRA


Naše kongresové centrum je priamou súčasťou hotela. Ubytovacia a kongresová časť je prakticky oddelená pre zabezpečenie dostatočného súkromia. K dispozícii máme veľké kongresové sály, menšie školiace salóniky, ale aj netradičnú a nadštandardnú hotelovú kinosálu.

Všetky kongresové priestory sú štandardne vybavené dataprojektorom, plátnom, flipchartom a fixami. V prípade potreby vieme, samozrejme, zabezpečiť aj ďalšie nadštandardné technické vybavenie, ktoré by priebeh alebo charakter vašej akcie vyžadoval.