Eventy a teambuildingy

U NÁS TO PRENÁJMOM PRIESTOROV NEKONČÍ

Vyskladáme vám váš firemný event alebo teambuilding do detailu a na mieru.

Ponúkame do detailu prepracované firemné eventy vďaka Boutique events by TRINITY Hotels & Resorts. Ušetrite svoj čas a nechajte organizáciu vášho firemného podujatia na nás. Vďaka unikátnym priestorom v každom z našich hotelov vieme firmám zabezpečiť teambuildingovú akciu či kongres na kľúč. Pripravíme pre vás firemný event, na ktorý s kolegami či obchodnými partnermi nezabudnete.

BOUTIQUE EVENTS BY TRINITY HOTELS – TAK TROCHU INÁ „EVENTOVKA"

Nechajte sa zlákať inšpiratívnou zmenou. Na detailoch záleží a my ich zabezpečíme za vás. Naši evenťáci sú vám k dispozícii aj pri organizácii tematických podujatí. Teambuilding, firemná párty alebo obľúbené Family Day s vlastným koncertom Kamarátov z Trinity. K dispozícii sú aj pútavé teambuidingové aktivity po školení alebo vám zostavíme celodenný program na kľúč podľa vašich požiadaviek. Viac než 15 tematických večierkov a teambuildingov spracovaných do posledného detailu sú len inšpiráciou pre ten váš.

preview

ATRAKTÍVNY ŠPORTOVÝ AREÁL NA BREHU SLNEČNÝCH JAZIER

Výnimočný hotelový areál s množstvom športového využitia a prístupom k jazeru. Ideálne miesto pre váš teambuilding, firemné športové hry alebo Family Day.

Priamo v areáli sa nachádza pool bar s posedením na občerstvenie a osvieženie počas dňa.

preview

RETRO ŠPORTOVÉ HRY

BLÁZNIVÝ TEAMBUILDING S NÁDYCHOM NOSTALGIE

Vytrhnite sa z každodennej pracovnej reality, vráťte sa na chvíľu v čase a užite si bláznivý teambuilding s kolegami v téme 80-tych a 90-tych rokov. Pripravíme pre vás množstvo netradičných zábavných súťažných aktivít ako je hod gramofónovou platňou alebo si môžete vyskúšať klasiky z branných cvičení ako je hod granátom či streľba zo vzduchovky.

Každá aktivita je vystavaná na mieru podľa stanovených cieľov a spôsobu zábavy, ktorý v tíme či firme preferujete. Všetko moderné sa dá vyobraziť s atmosférou retro, ktorú si veľa z nás pamätá z mladosti, a aj preto patrí práve RETRO teambuilding k tým najžiadanejším.

TEAMBUILDING NA VODE

Zážitkový teambuilding na vode v nádhernom areáli hotela SENEC AQUA RESORT priamo na brehu Slnečných jazier.

Pútavá námornícka téma vás bude baviť, či už sa pustíte do typicky vodných disciplín, alebo spojíte klasické športové hry s námornickými pásikmi.

Nechajte sa inšpirovať videom jedného vydareného teambuildingu so závodom na DRAČÍCH LODIACH.

preview

CUBA & LATINO PARTY

Nechajte sa zviesť rytmami a farbami exotickej latinskej ameriky.

Oblečte svoje firemné podujatie do exotickej témy Latino párty. Kubánska noc ako motív zábavy, temperamentu a horúcich hitov. Je len na vás, čo všetko chcete v rámci CUBA & LATINO PÁRTY zažiť. S témou Latino sa naši event manažéri radi dosýta vyhrajú. Lákadiel máme pripravených veľa. Ponúkame tanečné animácie a školu tanca…. chytľavé rytmy salsy, samby či merenge zlákajú naozaj každého. Alebo vás láka ochutnávka rumov a cigár, barmanská show či špeciálny kubánsky nápojový lístok?


Vyžiadajte si nezáväznú ponuku pre Váš event