WCT bar a bowling

POSEDENIE S VÝHĽADOM NA JAZERO

Vychutnajte si skvelú kávu v príjemnom prostredí s výhľadom na Slnečné jazerá. Náš Wine, Coffee & Tea bar ponúka neopakovateľnú atmosféru. Naservírujeme vám tu nie len tú najlepšiu kávu a čaje, ale vybrať si môžete aj z našej širokej ponuky vín, rumov, piva či iných nápojov. V lete sa môžete osviežiť pri miešaných nápojoch či nealkoholických limonádach. 

Jeho súčasťou je aj tanečný parket, ktorý robí z tohto priestoru ideálne miesto na večernú zábavu.


Kapacita: 140 miest

Otváracia doba: 8:00 - 24:00

SÚKROMNÝ PRENÁJOM

V priestoroch Wine, Coffee & Tea baru je možné umiestniť aj DJ-a, fotokútik a iné aktivity podľa potreby. Bar má vlastnú terasu s prístupom do hotelového areálu. Je tak ideálnym priestorom na rôzne posenia či oslavy. V priestore je možné servírovať občerstvenie od menšieho coffeebreaku až po plnohodnotné bufetové stoly. 

Pre menšie skupiny  ponúkame tiež možnosť rezervácie oddelených salónikov PRIVATE 1 a PRIVATE 2, ktoré je možné oddeliť pohyblivou sklenenou stenou od zvyšku baru. Tieto salóniky majú kapacitu 40 osôb a majú súkromný prístup na vonkajšiu terasu. Sú vybavené televíziou s HDMI pripojením, na ktorej je možné prehrávať obsah potrebný pri školeniach a firemných stretnutiach. Sú tiež ideálnym miestnom na rôzne degustácie, oslavy a sledovania športových prenosov.

BOWLING BAR

Súčasťou baru sú dve bowlingové dráhy, ktoré sú od zvyšku baru oddelené sklenenou stenou. Rezerváciu dráh je možné vytvoriť na hotelovej recepcii. V  bezprostrednej blízkosti sa nachádza GAMEZONE, ktorá je vybavená stolným futbalom, air-hockey – om a X-boxom ONE. Sú skvelé ako na zábavu po pracovnom stretnutí, tak aj na zábavný teambuilding.

Aktuálny cenník prenajmu bowlingových  dráh