Children (0-11 years)

Two children under 6 years free (when occupying one room without a bed). For babies we provide a baby cot free of charge.
A non-binding inquiry has been sent, we will contact you soon

Vážení hostia,

radi by sme vás informovali, že v termíne od 8.5 od 14:00 do 12.5-12:00 bude detský svet MiniMe pre verejnosť uzatvorený. 

HOLIDAY PARADISE FOR FAMILIES WITH CHILDREN

Enjoy top-notch family-friendly services and all-day animation in the hotel and water park. We've created a place where you, the parents, can relax too!

Treat yourself to a shared experience, but also a space to relax while your children enjoy the many attractions and entertainment right at the hotel.

ANIMAČNÝ PROGRAM

Kým vy v hoteli oddychujete, vaše deti získavajú zážitky na celý život. Vďaka zábavným aktivitám, súťažiam a vystúpeniam pod záštitou animátorov. Naši animátori v žltých tričkách sú tu pre vás:

  • Vždy usmievaví a energickí
  • Pozitívni a kreatívni
  • Profesionálni moderátori a zabávači

NOVINKA V TRINITYHOTELS pre väčšie deti

ANIMÁTOR V ZÁCVIKU – Ak máš od 8 do 15 rokov, môžeš si u nás vyskúšať prácu animátora. Zúčastni sa jednotlivých animačných aktivít pod vedením profesionálne školeného animačného teamu Trinity hotels.
Ak si chceš vyskúšať prácu animátora počas svojho pobytu, je to jednoduché.

Network of baby-friendly hotels

Unlimited access to the water park and water world, unlimited access to the MiniMe children's world, a different animation theme every day, mascots - Friends of Trinity, concerts by Friends of Trinity.