Congress hall k2 + k3

NAJVÄČŠIA HOTELOVÁ KONGRESOVÁ SÁLA NA SLOVENSKU 

Naša najväčšia kongresová sála má kapacitu až 650 osôb a je najväčšou hotelovou kongresovou sálou na Slovensku. Kongresová sála vzniká spojením 2 kongresových sál K2 + K3 s vlastnými banketovými zónami, kde je možné servírovať stravu od menších coffeebreakov až po večerné rauty. Priamo v sále sa nachádza aj plne vybavený bar, ktorý môže byť k dispozícií počas celého trvania akcie. Súčasťou sály je tiež terasa s krásnym výhľadom na Slnečné jazerá. Samostatné sociálne zariadenie je samozrejmosťou.

Všetky funkcionality miestnosti je možné ovládať pohodlne dotykovým panelom v stene alebo tabletom na diaľku z akéhokoľvek miesta v sále.

VARIABILITA PRIESTORU A VYSOKÁ KAPACITA

Vďaka vonkajším dverám so šírkou 2 metre je možné v sále zaparkovať predvádzacie auto, vykladať techniku a iné nadrozmerné predmety priamo do sály. Strop s výškou 5 metrov taktiež dovoľuje stavbu väčších a rozmernejších pódií a konštrukcií pre akýkoľvek typ eventu. V sále sú zabudované 2 dataprojektory s vysúvacími plátnami a tiež stropné ozvučenie sály.

NAJMODERNEJŠIE TECHNICKÉ VYBAVENIE

Novinkou je aj ambientné osvetlenie, ktoré je možné prispôsobiť v širokej farebnej škále firemným farbám alebo téme danej akcie.

V rámci prenájmu má klient k dispozícii rôzne druhy mikrofónov (dynamické, náhlavné, klopové), ktoré je možné zapínať a redukovať ich hlasitosť taktiež na diaľku prostredníctvom tabletu. 

KONGRESOVÁ SÁLA K2

Kongresová sála vzniká čiastočným alebo úplným predelením veľkej sály K2 + K3 pevnou stenou. 

Ideálne riešenie, ak potrebujete komornejšiu atmosféru so stále dostatočnou kapacitou. Ideálne tiež pre konferencie, kedy súbežne prebiehajú 2 rôzne udalosti.

KONGRESOVÁ SÁLA K3

Kongresová sála K3 vzniká predelením veľkej sály K2 + K3 pevnou posúvateľnou stenou. Sála disponuje vchodom z exteriéru, ktorým je možné vojsť autom.

Ideálne riešenie, ak potrebujete komornejšiu atmosféru so stále dostatočnou kapacitou. Ideálne tiež pre konferencie, kedy súbežne prebiehajú 2 rôzne udalosti.