• NEW
  NEW facilities you can enjoy already!

  Foodie Culinary Studio - This is a gastroshow in the form of cooking courses for different age groups, entire families or large groups. We are also preparing a new Day Spa for your perfect relaxation.

 • The
  The largest conference hall in Slovakia

  SUN Conference Hall has a capacity for 650 people with a wide variability layout of the room. Movable partitions allow to create two separate multi-purpose halls Lake LAGOON with its own banquet rooms suitable for serving refreshments.

 • Foodie
  Foodie - PROFESSIONAL CULINARY STUDIO

  Foodie Culinary Studio - This is a gastroshow in the form of cooking courses for different age groups, entire families or large groups. We are also preparing a new Day Spa for your perfect relaxation.

 • New
  New facilities at Senec Lake Resort

  Private MediaTro Hotel Cinema, also used for corporate training in cozy spaces and a presentation on film screens. GameZone space for more active relaxation in pleasant spaces.

Teambuilding a voľný čas

Family days v Hoteli Senec

Doprajte vašim zamestnancom deň plný zábavy v kruhu rodiny pod záštitou Vašej firmy. Hotel SENEC**** je ideálnym miestom na organizáciu akéhokoľvek športovo-zábavného dňa.Hotel SENEC**** ponúka množstvo aktivít pre deti rôznych vekových kategórií:

 • Rozsiahly areál priamo pri jazere so súkromnou plážou
 • Tenisové kurty, beach volejbal, mini golf, vonkajší bazén
 • Animačný program pre deti i dospelých
 • Hoteloví maskoti pre deti
 • Megatrampolína a kolotoč
 • Skvelý catering
 • Vhodné priestory bez ohľadu na počasie


Family days v hoteli Senec Family days v hoteli Senec

V prípade záujmu o rezerváciu nás neváhajte kontaktovaťFamily days v hoteli Senec Family days v hoteli SenecPozrite si aj naše ostatné ponuky teambuildingov a firemných akcii


DRAČIE LODE

Nevšedný teambuildingový zážitok

Zažite niečo nové, jemne adrenalínové, či dobrodružné. Váš firemný športový deň sa bude niesť v dobrej nálade a zanechá vo Vás nezabudnuteľný zážitok.

História pozná dračie lode viac než 5 000 rokov, keď sa ako plavidlá používali pri rituálnom uctievaní draka, ako boha riek, a pri oslavách, ktoré začiatkom leta privolávali dážď pre dobrú úrodu. Až legenda o básnikovi Qu Yuanovi (Ču –Juen) rozšírila ich tradičnú podobu, ktorá je známa tiež v súčasnosti.

Dračia loď, s dĺžkou 13 metrov a šírkou 1,16 metra, je na prednej strane zdobená dračou hlavou a jej zadná časť je obohatená o dračí chvost.
Do jednej lode sa zmestí až 20 veslárov (10 vpravo a 10 vľavo ) a jeden bubeník. Úlohu kormidelníka má z bezpečnostných dôvodov na starosti osoba zo strany organizátora.

O čo v preteku vlastne ide:

Posádka sedí po dvoch vedľa seba v smere jazdy lode, bubeník sedí na vyvýšenej stoličke na začiatku lode čelom k posádke a údermi do bubnu určuje tempo veslovania. Kormidelník zo stoja riadi loď dlhým veslom voľne umiestneným medzi dvomi kolíkmi. Súťaž spočíva v tom, že posádka lode musí po odštartovaní v čo najkratšom čase prejsť do cieľa.

~teambuilding-a-volny-cas~

Korporátne bubnovanie a firewalking

NOVINKA 2013
Exkluzívne iba v TRINITY Hotels 
Posuňte hranice Vášho teambuildingu

pdf Teambuilding leták v pdf

TRINITY Hotels Vám v spolupráci s INNER WINNER SLOVENSKO  ponúka na Slovensku netradičnú formu teambuildingu, ktorú využilo viac ako 60% zo 400 najväčších svetových spoločností (zdroj: FORBES).
Využite zaujímavé spôsoby ako posilniť tímového ducha a načerpajte novú energiu, ktorá zvýši potenciál nielen vašich zamestnancov ale aj vašich obchodných partnerov. 

KORPORÁTNE BUBNOVANIE


Čo to je Original Rhythm Team?
Original Rhythm Team je vzdelávací projekt zameraný na rozvoj osobnosti, budovanie a rozvoj tímov, komunikáciu, spoluprácu, načasovanie a vedenie ľudí. Používa tzv. korporátne bubnovanie a metódy „drum circle“, pri ktorých všetci účastníci aktívne hrajú na bubon alebo iný rytmický nástroj.

Podľa antropologických výskumov je bubon najstarším nástrojom komunikácie a spoločné bubnovanie je najstaršou formou tímovej komunikácie. Rytmus je univerzálny jazyk, ktorý dokáže eliminovať rozdiely medzi ľuďmi – národnosť, pohlavie, vek, rasu, profesné alebo sociálne rozdiely. Je to neverbálny, primárny spôsob komunikácie, ktorý odhalí zažité stereotypy v komunikácií Vášho tímu.
Korporátne bubnovanie je v súčasnosti najprogresívnejšou metódou budovania a rozvoja tímov. 60% zo 400 najväčších svetových firiem použilo v roku 2007 túto techniku k rozvoju svojich tímov (zdroj: FORBES). A toto číslo sa neustále zvyšuje… Original Rhythm Team prináša ako prvý tento moderný trend do Strednej a Východnej Európy!
 
Korporátne bubnovanie je metóda rozvoja  a budovania  nielen pracovných tímov, ale môže vám poslúžiť aj ako naladenie publika na konferenciách a teambuildingoch. Využíva  bubny a ďalšie rytmické nástroje k premene účastníkov na jeden orchester. Korporátne bubnovanie je založené na najnovších poznatkoch o fungovaní  ľudského mozgu a najstaršej metóde tímovej spolupráce známej zo všetkých kultúr  – rytmických rituálov.
Vďaka naladeniu publika, tímu na jednu „vlnu“ a priamym paralelám v komunikácií, leadershipe a spolupráci, je korporátne bubnovanie najrozšírenejšou metódou pre teambuilding po celom svete.
Metóda korporátneho bubnovania  zaisťuje 100% pozornosť účastníkov na danú tému na konferencii alebo mítingu. Na začiatku konferencie má každý účastník iný stupeň bdelosti a pozornosti, predstavme si to na príklade rádiových vĺn – každá vysiela a prijíma signál  na svojej frekvencii . Už po 20 minútach korporátneho bubnovania sa postupne pozornosť všetkých účastníkov zjednotí a „naladí“ na jednu vlnu - jednu frekvenciu. To potom uľahčuje príjem dôležitých informácií.  Okrem tohto benefitu Vám korporátne bubnovanie zabezpečí dobitie energiou, zábavu a prepojenie s Vašou firemnou kultúrou (motivačný prvok kick off mítingov).
Táto metóda sa používa aj pre účely tímovej spolupráce, školení komunikácie a transformačného leadershipu. 

FIREWALKING


Ak aj Vás v škole učili, že ak ľudská bunka príde do kontaktu s predmetom, ktorý má 200° Celsia, tak nenávratne odumrie,  ako je potom možné, že niektorí ľudia sú schopní chodiť po žeravom uhlí, ktoré má 500° Celsia? 
Je možné zlomiť šíp o ľudské hrdlo, chodiť po rozbitých črepinách, preraziť holou rukou dosku alebo zohnúť železnú tyč? Áno, dá sa to!

Tieto disciplíny neslúžia k ohromeniu alebo pobaveniu publika, sú to transformačné metódy, pri ktorých prejdete za hranice toho, čo považujete za možné. Ak dokážete prejsť cez oheň, dokážete čeliť aj ďalším výzvam v bežnom živote a skúsenosť z víťazstva aplikovať v každodennej praxi. Vaše vnútorné hranice sa posunú ďalej a Váš potenciál sa zvýši…
Kľúčom k prechodu po žeravom uhlí je stav mysle - plná integrácia ducha a tela, okamih úplnej koncentrácie a dôvery v proces. Na firewalkingu je dôležitý proces, na ktorého konci stojíme pred kobercom žeravého uhlia. Samotný proces, je dôležitejší ako záver. V priebehu tohto procesu hľadáte svoj vnútorný hlas, svojho radcu, ktorý  pomáha rozhodovať sa v extrémnych situáciách. Zažijete na vlastnej koži, že to čo sa vám zdá neprekonateľné, je možné prekonať 100% sústredenosťou, vedomým rozhodnutím a naprogramovaním Vášho mozgu na úspech. 
Začína sa proces vnútornej integrácie, dôležitej na prípravu na chôdzu po žeravom uhlí. Vo finále nie je dôležité, či cez žeravé uhlie prejdete alebo nie, konečné rozhodnutie urobíte na základe vášho vnútorného hlasu. A toto rozhodnutie bude vždy správne. Tuto integritu a schopnosť posúvať hranice si každý odnesie ako dar ohňa so sebou do vášho každodenného života.

Ak Vás ponuka zaujala, kontaktujte naše kongresové oddelenie:
Hotel SENEC: kongres@hotelsenec.sk, tel:  

~teambuilding~

Photogallery -

 • Teambuilding a voľný čas
 • Teambuilding a voľný čas
 • Teambuilding a voľný čas
 • Teambuilding a voľný čas
 • Teambuilding a voľný čas
 • Teambuilding a voľný čas
 • Teambuilding a voľný čas
Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.