slideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshow

Hotel

Priamo na brehu Slnečných jazier, v prírodnom prostredí len na skok od ruchu Bratislavy, nájdete Hotel SENEC. Ponúka Vám ubytovanie v komfortne zariadených jedno, dvoj, a trojlôžkových izbách, rodiny s deťmi ocenia rodinné suity či apartmány s kuchynkou. Izby sú vybavené balkónom a ponúkajú výhľad na pokojnú hladinu Slnečných jazier. V atraktívnom športovom areáli hotela nájdete vonkajší bazén, tenisové kurty, ihrisko na plážový volejbal, minigolf, kráľovský šach či súkromnú hotelovú pláž. Výbornú kuchyňu si vychutnáte v dvoch hotelových reštauráciách a na letnej terase, v športovom bare zrelaxujete pri squashi, bowlingu či stolnom futbale.

Len 50m od hotelu je tu pre Vás AQUAPARK Senec s množstvom vodných atrakcií a exotický SAIWELLNESS . Okolie hotela ponúka príležitosti na prechádzky, bicyklovanie či korčuľovanie a počas letnej sezóny tu zažijete pravú prímorskú atmosféru s tónmi živej hudby a vôňou grilovaných špecialít všade naokolo.

Hotel SENEC, spolu s Hotelom SITNO v Štiavnických vrchoch a ATRIUM Hotelom v Novom Smokovci, patria do prvej slovenskej hotelovej aliancie – TRINITY Hotels. Aliancia prináša množstvo výhod pre klientov, členstvo v TRINITY klube pre individuálnych klientov a zľavy z ubytovania pre biznis klientov.
Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.